сабота, 31 октомври, 2020
Дома Контакт

Контакт

Добредојдовте на страницата со детали за контакт.

Ве молиме напишете ни кои се Вашите барања, нејаснотии, предлози или поздравете не и ќе Ви одговориме во рок од 24 часа.

Детали за контакт

Cornersport.mk
Email: contact@cornersport.mk

За нас

Corner.mk е првиот Македонски агрегатор на спортски вести. Вестите кои се агрегираат од повеќе докажани извори, тука се организирани и сервирани на едно место за Вас.

Пратете ни порака!

Полињата означени со "*" мора да се пополнат.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Паѓа вредноста на Роналдо – сега е деветти во Серија А

Иако има убедливо највисока плата од сите фудбалери во италијанското првенство, вредноста на Кристијано Роналдо рапидно опаѓа од година...
- ПРЕЗЕМИ БАНЕР -